"Білорусь фактично перетворилась на можливий плацдарм для розгортання російських військ у війні проти України чи решти Європи", - експерт (відео)

Два місяці експерти невпинно повторюють, що провівши спільні військові навчання, Росія підготувалась до можливої війни з Україною або навіть і з рештою Європи.

На спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" лише за офіційною інформацією до Білорусі прибуло 3 тисячі російських військовиків із технікою. Реальна ж кількість бійців була більшою, передають Патріоти України з посиланням на 24 Канал.

Навчання скінчились. Щоправда, експерти й досі висловлюють занепокоєння. Кажуть, "Захід-2017" мали значно більший сенс.

"Меседж Російської Федерації у тому, що вона готова до конфротаційного сценарію подальших дій. Тобто зараз ми всі побачили на власні очі, що відбулася повномасштабна підготовка до ведення континентальної війни", – впевнений редактор білоруської служби InformNapalm Денис Івашин.

Погоджується з білоруським експертом і вітчизняний. Юрій Бутусов зазначає, що Білорусь фактично перетворилась на можливий плацдарм для розгортання російських військ у війні проти України чи решти Європи.

"Білорусь та Лукашенко зірвали виконання своїх, навіть міжнародних забов'язань перед Російською Федерацією, заблокували створення нової російської авіаційної бази на території Білорусі. Це були дуже позитивні сигнали. Але зараз ми бачимо, що Путіну все ж вдалося уламати Лукашенка", – вважає журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов.

Експерти сходяться на тому, що після навчань більшу частину військ РФ з території Білорусі все ж вивели. Проте нагадують про дві наявні бази поблизу білоруських міст Вілейки та Ганцавічів. Тепер після навчань небезпека з північного заходу зросла.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...