Більшість росіян вірить у змову проти їхньої країни, - опитування

66 відсотків громадян Росії вірять в існування групи осіб, які намагаються переписати історію країни і підмінити факти, щоб нашкодити їх державі. Таких більшість серед людей середнього (45-59 років) і старшого (60+ років) покоління - по 72 відсотки.

Про це свідчать дані опитування, яке провів Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦИОМ), передають Патріоти України.

При цьому тільки трохи більше чверті росіян (26 відсотків) не вірять в теорію змови. Таку точку зору частіше поділяють молоді люди від 18 до 24 років (47 відсотків) і люди з неповною середньою освітою (42 відсотки). Ці категорії громадян РФ упевнені, що якщо окремі історики і переглядають історичні події, то роблять це, прагнучи докопатися до істини.

Також більшість громадян Росії (63 відсотки) вірять в змову з метою зруйнувати духовні цінності за допомогою пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин. Цю точку зору поділяють, в основному, люди у віці 45 - 59 років (69 відсотків) і респонденти з середньою спеціальною освітою (67 відсотків). Не вірять в це 24 відсотки росіян. Молодь (18-24 роки) частіше за інших (48 відсотків) стверджує, що захищають права сексуальних меншин в Росії не переслідують руйнівних цілей.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...