Бізнес на шураві: Як заробляють на українцях в Афгані (відео)

Серед тих, хто потрапив до полону або зник без вісти в Афганістані, - 72 з України. Для тих, хто вцілів, був єдиний шанс вижити – прийняти іслам.

Валерій Аблазов почав шукати українців одразу після розвалу Радянського Союзу. Когось забрали додому після довгих переговорів,когось просто викупили. Але дехто так і залишився в Афганістані. Там вони – шураві. Місцеві так називають всіх з колишнього радянського союзу, передають Патріоти України.

Шураві в Афганістані – це давно вже бізнес. Хоч живий, хоч мертвий – це товар. "Ми знаємо, що там останки і кістки ваших людей – це коштує стільки то. Проводимо експертизу, а потім намагаємося домовлятися від 20 і вище. Я про долари", – говорить Сергій Червонописький, голова Спілки ветеранів Афганістану.

Переговори вів і колишній посол України в Пакистані. Він навіть зустрічався з фейковим українцем. "Він каже - я військовополонений. Він хотів щоб йому заплатили. Перевіряємо – розмовляє російською, розмовляє українською. Називає провінції південні, перевіряємо – в списках немає", – коментує Володимир Пономаренко, перший посол України в Пакистані (1998-2004).

Джерело: Факти.ІCTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...