Бізнес на землі: Як та скільки заробляють в українських селах (відео)

Весна – гаряча пора в садах та на городах. І той, хто має техніку чи знає ремесло – завжди у виграші.

На село середнє кілька трактористів. І всі навесні нарозхват. Часом доводиться чекати на тракториста у черзі по кілька днів, - йдеться в матеріалі ICTV, передають Патріоти України.

Торік сотка зораного трактором городу в середньому коштувала 100 гривень. Тож кожен, хто має таку техніку, за день чистого доходу міг заробити до півтори тисячі гривень.

Трохи запізно для обрізки дерев, але так їм точно буде легше. Ремесло садівника навіть в епоху цифрових технологій потрібне. Середня ставка нині від 5 до 8 тисяч гривень на місяць, та працюючи на себе, можна заробляти в рази більше.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...