Блаженні бабусі для Х*йла: Як російські спецслужби протистоять автокефалії України

Федеральна служба безпеки Росії (ФСБ) почала активно працювати з громадянками України, які часто відвідують країну-агресора або ж мають там родичів.

Про це з посиланням на дані моніторингової групи "Інформаційний спротив" повідомляє у Facebook народний депутат Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

Він пише, що співробітники ФСБ, які представляють структурні підрозділи цієї спецслужби в Курській області (Росія) вздовж українсько-російського кордону, проводять системну роботу по залученню завербованих раніше на компрометуючій основі українських громадян (одна з категорій - контрабандисти) до активної участі в заходах на підтримку УПЦ МП на території України "в контексті можливого надання автокефалії Української церкви".

Також, за наявними даними, в пунктах пропуску на українсько-російському кордоні з боку Росії співробітниками (під прикриттям) і агентурою ФСБ РФ проводяться системні заходи ідеологічної обробки і психологічного впливу на громадян України, "особливо жіночої статі у віці, які часто відвідують Росію і мають там родичів".

Основна теза, яка доводиться і розігрується - це недопущення за будь-яку ціну "розколу церкви" (РПЦ - УПЦ МП), яка "об'єднує братські слов'янські народи", - зазначає Тимчук.

Окрім того, у міжнародному грецькому співтоваристві, використовуючи потенціал координатора "Ради греків зарубіжжя" І.Саввіді, проводиться інформаційна кампанія, спрямована на пропаганду ідеї, що корінним народом Кримського півострова є виключно греки, а не кримські татари.

"Кампанія координується представниками ФСБ", - наголосив нардеп.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...