Бо добре рубають російську піхоту: ЗСУ в рамках грандіозних маневрів НАТО звільнятимуть від московських зайд окуповану Норвегію

25 жовтня в Норвегії починаються найбільші в історії Північноатлантичного Альянсу за 27 років навчання Trident Juncture 2018.

У навчаннях візьмуть участь 45-тисячне угрупування військ з 29 країн НАТО, середу учасників будуть і підрозділи ЗСУ. Також будуть задіяні війська Швеції і Фінляндії, - передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.
Легенда навчань така: сили НАТО проводять великомасштабну військову операцію зі звільнення захопленої частини Норвегії від вигаданого агресора - країни «Мурінус». У Міноборони додали, що за обрисами «Мурінуса» легко вгадується Російська федерація.
Навчання триватимуть до листопада місяця і пройдуть від італійської провінції Кампанія і до норвезьких фюльке Тромсе і Фінмарк.
Протягом тижня група українських офіцерів взяла участь в командно-штабних навчаннях в рамках підготовки до Trident Juncture 2018 у штабі командування НАТО «Неаполь».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...