Бо добре рубають російську піхоту: ЗСУ в рамках грандіозних маневрів НАТО звільнятимуть від московських зайд окуповану Норвегію

25 жовтня в Норвегії починаються найбільші в історії Північноатлантичного Альянсу за 27 років навчання Trident Juncture 2018.

У навчаннях візьмуть участь 45-тисячне угрупування військ з 29 країн НАТО, середу учасників будуть і підрозділи ЗСУ. Також будуть задіяні війська Швеції і Фінляндії, - передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.
Легенда навчань така: сили НАТО проводять великомасштабну військову операцію зі звільнення захопленої частини Норвегії від вигаданого агресора - країни «Мурінус». У Міноборони додали, що за обрисами «Мурінуса» легко вгадується Російська федерація.
Навчання триватимуть до листопада місяця і пройдуть від італійської провінції Кампанія і до норвезьких фюльке Тромсе і Фінмарк.
Протягом тижня група українських офіцерів взяла участь в командно-штабних навчаннях в рамках підготовки до Trident Juncture 2018 у штабі командування НАТО «Неаполь».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...