Бо не мав планшета: У Тернополі другокласники жорстоко побили однолітка

Теперішні діти стають агресивнішими. Більш самостійними. Проте відверто нахабними.

Про це йдеться у дописі Світлани Гуменної в соцмережі, передають Патріоти України.

«Про це свідчать кілька випадків, свідком яких була особисто. Якось на дитячому майданчику восьмеро хлопчаків побили палицею по голові хлопчика-другокласника, бо той «не має вдома комп’ютера і планшета».

А насправді він виявився не з їхньої компанії і живе в дальшого будинку. Не крутий. Хлопчик Максим – другокласник, сестри-брата не має. «Батько працює лікарем, а мама не працює, бо доглядає бабусю, яка постійно лежить»…Розмова з «крутими» була важкою.Скажу лише, що вони ще більше нахабніли словесно – серйозно. Проте тепер впізнають мене здалеку.

Другий випадок: поки витаскала малій ровер з 9 поверху на площадку, бо ліфт не працював (а в нас таке часто трапляється, та може і слава Богу, що так, бо ним реально страшно їхати – постійно клинить на 5-6 поверсі та й обпацьканий він, про що свідчать виборчі наклейки 2008 року)…застали з десяток схвильованих дітей навколо заплаканої другокласниці Єви.

А сталось ось що. Дівчатка – Єва і ще одна (на вигляд старша) Зоряна щось не поділили між собою. В результаті та Єву …душила. Ви уявляєте? Мені досі руки трусяться.

Про Зоряну слава ой яка…

Батьки, які підійшли і почули про це все, почали вимагати пояснень від бабусі тої бешкетниці, котра вже втекла додому. Проте бабуся з балкону просто прокричала, мовляв «нащо тамта лізла» і «добре моя зробила». Передзвонили матері Єви, порадили розібратись, викликати дільничного…

Кілька років тому побували ми з малою на концерті Онуки. Дочка майже під самою сценою стояла разом з іншими дітьми. Я недалечко. Через звук і шум трохи запізно побачила, як хлопчина років семи-восьми лупить по передпліччю мою малу, бо хотів наперед і таким чином розсував дітей, Менших вдалось, Ілону, вищу – ні… Коли підійшла і звернула увагу, що так не можна, що вона дівчинка, почула «Ну і що, ще одна мені дівчинка. Хочу і буду тут, ти мені не мама». Враження дуже неприємні.

А ще – діти не вміють гратись. Окрім гри на телефонах і планшетах, діти не знають, що робити надворі. Постійно щось купляють: чіпси, сухарики, колу, фанту. Батьки не контролюють, де малеча діває гроші. Більшість дітей в класі хваляться гаджетами, а не літніми враженнями чи новими ранцями…», — написала жінка.

Джерело: ПроТе
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...