Бойовики "ЛНР" взялися за видобуток золота

Родовище дорогоцінних металів в Луганській області розпочало розроблятися на початку 2000-х компанією «Донецький кряж» в районі села Бобрикове.

«ЛНР» планує почати видобуток цінних металів для виробництва і реалізації продукції технічного і побутового призначення. З цією метою було створено підприємство «Луганські полімери», передають Патріоти України з посиланням на facenews.

Підприємство займеться розробкою, видобутком і переробкою дорогоцінних металів і інших корисних копалин, а також будівництвом промислових об'єктів для проведення геологорозвідувальних робіт.

«Основною метою діяльності підприємства є реалізація завдань у сфері розвідки, видобутку, виробництва і обігу дорогоцінних металів, зокрема реалізація певних товарів і послуг за мінімальними цінами, включаючи продукцію з дорогоцінних металів технічного і побутового призначення», - сказано в «указі» «Ради міністрів ЛНР» від 11 липня.

«Луганські полімери» підпорядковуються «Міністерству палива та вугілля ЛНР». Як визначили в «ЛНР», штатна чисельність не повинна перевищувати 10 осіб, а керівник зобов'язується найняти не більше одного заступника. Керівник підприємства повинен бути узгоджений з главою «ЛНР» Ігорем Плотницьким.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...