"Болтун - находка для шпиона", або як Russia Today Лаврова рятувала (відео)

Канал Russia Today відредагував ролик з виступом Лаврова на своєму каналі в youtube і видалив з нього фрагмент, в якому Лавров зізнався, що Росія бере участь в конфлікті на Донбасі.
Сергій Лавров

Зараз замість незручного фрагмента з признанням Лаврова в відео просто вставлений шматок з темним екраном і відсутнім звуком, - пише відомий журналіст Денис Казанський у своєму блозі, передають Патріоти України.

Далі - мовою оригіналу:

"Криворукие российские пропагандисты в очередной раз насмешили. На 0:35 в ролике пропадает звук, и появляется вновь только в 1:50, когда Лавров уже переключается с темы войны в Донбасе и Сирии. Очередная топорная попытка пропагандистов выслужиться перед своими хозяевами.

Конечно, ничего кроме смеха эти жалкие фальсификации не вызывают, потому что у нас давно все ходы записаны. Полный вариант выступления Лаврова с его признанием в том, что Россия участвует в войне на Донбассе, сохранились на других каналах, которые тоже выкладывали выступление Лаврова. Например, вот один из таких роликов. Там признание Лаврова как раз звучит с первых секунд.

Разумеется, этот ролик тоже могут удалить, поэтому я давно уже скачал себе видео. Никуда оно уже не пропадет. Кроме того, избранные моменты я залил в свой видеоблог. Так что жуликам из RT можно было уже не дергаться.

Оккупанты понимают, что совершили преступление, что ведут подлую и позорную войну. Поэтому боятся, подчищают, заметают следы.

Лаврову наверняка влетело за длинный язык. Подставил министр своего шефа. Слово не воробей — видео с признанием сохранено. Его уже не получится удалить отовсюду.

Да, кстати, а "медиаксперт" Шарий рассказал у себя об этом жульничестве российских журналистов? Разоблачил Russia Today? Ахахаха, о чем это я…"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. Лікарі відмовили в госпіталізації: У Кропивницькому від важкої пневмонії померла жінка

вівторок, 31 березень 2020, 12:30

Сімейний лікар сказала хворій лікуватися вдoма, зазначають родичі померлої. У Кропивницькому від двосторонньої пневмонії померла 43-річна жінка, якій лікарі відмовили в госпіталізації, передають Патріоти України з посиланням на видання Акула. За словам...

Курс гривні і інфляція: Експерт розповів, чи збудеться песимістичний прогноз Кабміну

вівторок, 31 березень 2020, 8:50

Кабмін оновив макроекономічний прогноз, погіршивши прогноз інфляції з 5,5% до 8,7%, безробіття – з 8,1% до 9,4%, курсу – з 27 гривень за долар до 29,5. "Судячи з показників, вже зараз на 2020 рік закладається падіння ВВП на 9-11%. Це дуже суттєво. Таки...