"Божі одуванчики": Міноборони РФ запропаганд*нилось з нагоди 23 лютого (фото)

З нагоди так званого "дня захисника" російське Міністерство оборони підготувало серію листівок, якими, якими прославляє російську армію та робить її чи не найбільш мирною у світі, хоча ми ж знаємо, що це не так.

Листівки у своєму Twitter опублікував пропагандистський журналіст Олександр Коц, передають Патріоти України.

Така пропагандистська кореспонденція, зокрема, містить такі написи:

Зауважимо, що Міноборони РФ уже не вперше користується такими пропагандистськими методами. Зокрема, наприкінці грудня російське військове керівництво випустило календар на 2019 рік, який містив подібні "крилаті фрази" на тлі війкових і техніки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...