"Божі одуванчики": Міноборони РФ запропаганд*нилось з нагоди 23 лютого (фото)

З нагоди так званого "дня захисника" російське Міністерство оборони підготувало серію листівок, якими, якими прославляє російську армію та робить її чи не найбільш мирною у світі, хоча ми ж знаємо, що це не так.

Листівки у своєму Twitter опублікував пропагандистський журналіст Олександр Коц, передають Патріоти України.

Така пропагандистська кореспонденція, зокрема, містить такі написи:

Зауважимо, що Міноборони РФ уже не вперше користується такими пропагандистськими методами. Зокрема, наприкінці грудня російське військове керівництво випустило календар на 2019 рік, який містив подібні "крилаті фрази" на тлі війкових і техніки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...