Брат екс-президента Польщі звинуватив росіян у "варварстві"

Ексгумації жертв Смоленської катастрофи показують «безмірність варварства» росіян, а також колишньої польської влади.

Ярослав Качинський

Про це заявив у суботу лідер правлячої у Польщі партії «Право і Справедливість» (PiS) Ярослав Качинський під час традиційної Смоленської ходи, яка символічно відбувається кожного 10-го числа місяця у Варшаві, повідомляють Патріоти України.

«Правда перемагає, ми пізнаємо правду. Ексгумації показують безмірність російського варварства, а також безмірність варварства тогочасної польської влади. Те, що діялося, ці труни, в яких подекуди були тіла восьми осіб, є нічим іншим як варварством»,- заявив Качинський.

Він підкреслив, що у Польщі з кожним днем усе більше знатимуть, «що діялося після катастрофи і що було її причиною».

Як повідомлялося, за даними Національної прокуратури Польщі, в результаті проведених останнім часом судово-медичних експертиз, у трунах багатьох загиблих виявлено фрагменти тіл багатьох людей. Зокрема, у труні президента Лєха Качинського виявлено частини тіл ще двох осіб.

Окрім халатності і злочинних дій росіян, чинна польська влада також покладає відповідальність за хаос з тілами загиблих на колишню польську владу, яка не організувала судмедекспертизи за участю польських фахівців.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...