"Братні обійми" Х*ла та його Х*йлостану: Жириновський озвучив чергову тезу-ультиматум Москви по мирній Білорусі

Українці мають малу втіхи з цієї історії. Якщо Кремль дійсно перейнявся операцією "аншлюсу" Білорусі, то кілька місяців йому буде не до України. Однак, все це може бути операцією прикриття, і після поглинання Мінська, РФ з подвоєною силою атакує Київ.

Одіозний лідер Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський озвучив уряду Білорусі цікаву пропозицію, що якщо вона хоче отримувати дешевий газ, то держава має увійти до складу Росії. Однак таке рішення, за його словами, має виходити від Мінська добровільно. Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Мы никогда не предлагали насильно делить Беларусь на области и "впихивать" в Россию. Все только добровольно. Но нужно понять: или наши взаимоотношения рыночные, или входите в состав России и получайте низкие цены. А Лукашенко хочет усидеть на двух табуретках. И суверенитет сберечь, и получить внутрироссийские цены на газ, чтобы зарабатывать на перепродаже. Так не бывает", - йдеться в повідомленні.

Він також нагадав про те, що СРСР нібито передавав більшу частину своїх ресурсів на "околиці", тим самим забезпечуючи їх необхідною інфраструктурою. Одіозний політик обурився через те, що після 1991 року Росія стала ворогом для 14 колишніх союзних республік, і запевнив, що більше Москва не повторить подібних помилок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...