Британці поставили експеримент на німцях, і не дарма: "Алкоголь допомагає вивчити іноземну мову", - вчені

Відзначається, що алкоголь полегшує вивчення іноземних мов тільки в разі вживання невеликої кількості спиртного.

Алкоголь полегшує вивчення іноземних мов. До такого висновку прийшли вчені з університету Ліверпуля, передають Патріоти України з посиланням на Journal of Psychopharmacology.

Так, вчені провели дослідження, в якому взяли участь 50 німців, які вивчають голландську мову. Після прийняття невеликої дози алкоголю учасники експерименту поводилися більш розслаблено і набагато краще розмовляли голландською мовою.

"Алкоголь допомагає подолати страх, який відчувають люди під час бесіди. Як правило, це страх припуститися помилки або сказати щось не те", - говорять вчені.
При цьому наголошується, що алкоголь полегшує вивчення іноземних мов тільки в разі вживання невеликої кількості спиртного. "Перебір" з дозуванням призводить до погіршення лінгвістичних здібностей.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...