Британці поставили експеримент на німцях, і не дарма: "Алкоголь допомагає вивчити іноземну мову", - вчені

Відзначається, що алкоголь полегшує вивчення іноземних мов тільки в разі вживання невеликої кількості спиртного.

Алкоголь полегшує вивчення іноземних мов. До такого висновку прийшли вчені з університету Ліверпуля, передають Патріоти України з посиланням на Journal of Psychopharmacology.

Так, вчені провели дослідження, в якому взяли участь 50 німців, які вивчають голландську мову. Після прийняття невеликої дози алкоголю учасники експерименту поводилися більш розслаблено і набагато краще розмовляли голландською мовою.

"Алкоголь допомагає подолати страх, який відчувають люди під час бесіди. Як правило, це страх припуститися помилки або сказати щось не те", - говорять вчені.
При цьому наголошується, що алкоголь полегшує вивчення іноземних мов тільки в разі вживання невеликої кількості спиртного. "Перебір" з дозуванням призводить до погіршення лінгвістичних здібностей.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...