Кореспонденти каналу вирушили на полігон Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О. Морозова, де місцеві фахівці представили свій перший дослідний зразок, передають Патріоти України.
За словами журналістів, головне завдання нової бронемашини полягає в тому, щоб максимально непомітно і швидко доставити десантників на бойове завдання. Завдяки встановленому німецькому дизельному двигуну Deutz BF6M1015CP потужністю 450 к.с. броньовик розганяється до 110 км/год, при цьому БТР здатний перепливати водні перешкоди глибиною до чотирьох метрів зі швидкістю 10 км/г.
«Конструкція дозволяє поставити додаткову броню, ще один паливний бак, а за бажанням навіть може перетворитися в машину-амфібію для виконання завдань морської піхоти», – зазначила кореспондент телеканалу Тетяна Доцяк.
БТР-4МВ1 оснащений додатковим поплавком і відкидним водовідбійним щитом (за зразком модифікації БТР-4М). За словами журналістів каналу, захист у цієї машини найміцніший серед усіх українських бронетранспортерів: «Носову частину конструктори трохи нахилили, тому більшість снарядів противника відлетить рикошетом, а динамічний захист не дасть їм потрапити в середину».
«Відбувається пробивання цього елемента додаткового захисту, але, коли він (снаряд – прим.ред.) Долітає до основної броні, він уже має не ідеальну форму, і тому його ефективність різко знижується», – підкреслив науковий співробітник ХКБМ Андрій Богач.
Розробники називають цей БТР «міні-танком», оскільки в разі вогневої атаки машина здатна дати гідну відсіч.
«Кулемет на дві тисячі пострілів і гармата з трьома сотнями бронебійних і осколково-фугасних снарядів. А ще гранатомет на 29 гранати з трьома додатковими магазинами. І дві протитанкові керовані ракети ПТУР, які пробивають танк на відстані до п’яти кілометрів », – додала кореспондентка.
Він не боїться ні води, ні снарядів і може дати гідну відсіч у разі атаки ворога – харківські конструктори показали новий БТР-4МВ1.
Це принципово нова машина, виготовлена за останніми вимогами НАТО, у ній враховані всі побажання українських військових.
Бронемашина може не тільки швидко доправити десантників для виконання бойового завдання, а й плавати, а конструктори називають його міні-танком – через потужну вогневу міць.
БТР може перевозити до 7 десантників, а керує машиною екіпаж із 3 військових – механік-водій, командир і навідник оператор. Американська автоматична коробка передач дозволяє комфортно маневрувати, а кілька відеокамер – контролювати ситуацію в радіусі 360 градусів.
Даний проект реалізується майже 80 заводами Укроборонпрому. Конструктори після випробувань мають намір запустити новий БТР в серійне виробництво.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...