"Будемо жити": ПриватБанк нарешті посилає позитивні сигнали своїм клієнтам

За перший квартал 2018 року Приватбанк отримав прибуток у розмірі 3,7 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба банку, передають Патріоти України.

"За перші три місяці року чисті комісійні доходи становили 3,4 млрд гривень, що свідчить про високу популярність у населення високотехнологічних послуг банку", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що чисті процентні доходи банку становили 3,2 млрд гривень.

Нагадаємо, в 2017 році Приватбанк отримав збиток в розмірі 23 мільярди гривень.

Відповідно до прийнятої Наглядовою радою банку Стратегії розвитку Приватбанку, він повинен стати прибутковим вже в 2018 році і генерувати не менше 8 млрд гривень прибутку з 2020 року.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Еволюція церкви: Папа Римський вперше підтримав одностатеві цивільні союзи

середа, 21 жовтень 2020, 23:46

Будучи архієпископом Буенос-Айреса, Франциск вже підтримував цивільні союзи одностатевих пар в якості альтернативи одностатевим шлюбам. Однак він ніколи публічно не висловлювався на користь цивільних союзів як Папа. Папа Римський Франциск вперше підтри...

З архіву ПУ. "Поле понівечених трупів", або Як армія батька Махна змела денікінців під Уманню", - історик

середа, 21 жовтень 2020, 23:30

До вересня 1919-го мало хто міг припустити, що саме повстанські формування під керівництвом українських анархістів завдадуть білому руху удар вбивчої сили. Про це у своєму блозі пише історик Анатолій Дубовик, передають Патріоти України. "На початок осе...