"Атракціон дитячий майданчик суворого режиму. Звикай змолоду", - йдеться у коментарі до публікації. Багато користувачів обурилися тим, що дітям доводиться грати за колючим дротом і назвали майданчик "дитячої в'язницею".
Але інші городяни схвалюють таку ідею: вони вважають колючий дріт єдиним способом захистити майданчик від вандалів. "Щось усі такі ранимі, типу дитина за колючкою. А як всі майданчики машинами пороскочували, так не думали про дітей. Принаймні за цією колючкою діти не будуть колупаться в битому склі і собачому лайні. Зліше вони від колючки не стануть. Нам повинно бути соромно, тому що це не дітей, а нас огородили від дітей колючкою", - написав користувач Ігор Сергєєв.
"Це майданчик приватного дитячого садка на Завертяєва, знаходиться на відстані від самого дитячого саду. Якщо цей паркан не поставити, за ніч від майданчика не залишиться нічого", - уточнила в коментарях під фотографією Юлія Самуйленко.
"Постів немає, наглядачів з іграшковими автоматами немає, ліхтарів, собак і шнирів немає. Значить це захист периметра від вандалів, пивняків і собак. Діти можуть бути в безпеці", - написав Сергій Калиновський.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...