Будьте обережні! - В Україні з'явився новий вид шахрайства

В Україні набирає обертів шахрайство, під час якого людям продають нібито старовинні та цінні монети.

Зловмисники прикидаються будівельниками, які знайшли скарб на місці роботи, і пропонують придбати монети за вигідною ціною, повідомили в групі dtp.kiev.ua в Facebook, передають Патріоти України.

Самі вони нібито не можуть продати їх, тому що завтра ж летять працювати в Польщу, тож готові скинути вартість із $300 до $100.

"І деякі з радістю погоджуються. А насправді ці "монети" – новоділ з "Алі Експрес" за $1,5-2 за штуку", – пояснили принцип шахрайства в групі.

Повідомляється також, що ця схема працює як мінімум в двох містах, Києві та Львові. Якщо зловмисникові не вдається продати за "знижку в $200" дешевий муляж, за ним на автомобілі приїжджають спільники і відвозять на пошуки покупця в інше місце.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

ЗСУ у 2020 році отримає на переозброєння рекордні кошти

четвер, 23 січень 2020, 22:36

До виконання ДОЗ Міноборони планує на 90 % залучати вітчизняні підприємства різних форм власності. У цьому році на переозброєння українського війська Міністерству оборони України сукупно виділено рекордний бюджет у понад 30 млрд гривень. Про це повідом...

Важкий удар по куроводам: ЄС обмежив ввезення м'яса птиці з України

четвер, 23 січень 2020, 22:24

Причиною заборони є виявлення випадку грипу птиці у Вінницькій обл. У Євросоюзі тимчасово призупинили імпорт м'яса птиці з України через виявлення випадку пташиного грипу. Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачі...