Буйство скреп: Улюблена газета Путіна видала новий фейк про голодних українців

Про свої нібито спостереженнях розповіла одна із журналісток видання, яка побувала в Києві.

За словами журналістки "Комсомольской правды", вона побачила в столиці України "голодних українців", передають Патріоти України.

При цьому вона нібито цитує розповіді своїх попутниць у поїзді: "Люди їсти хочуть. У мене он сусідка пенсіонерка у свята купує собі п'ять кільок, на оселедець у неї не вистачає. А інша сусідка тут і каже: "Втомилася голодувати, купила фарш для собак, котлети собі зробила". Є у нас такий фарш, коштує 7 гривень за кіло".

Автор статті стверджує, що у українців "у всіх валізний настрій". "Люди не бачать перспектив і вже не приховують, що мріють виїхати. Одні - в Росію, інші – в Європу. Корупція, націоналісти, українізація - все це дуже багатьох дратує. Ось у нас уже немає російських дитсадків, навіть приватних. Скрізь зобов'язують говорити на українському", – нібито розповіла журналістці приятелька.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...