Букмекери озвучили свій прогноз на результати "Євробачення-2019"

Країни вже визначилися з представниками і презентували конкурсні пісні. Після цього у букмекерів змінився фаворит Євробачення-2019.

Новим лідером Євробачення-2019 став представник Нідерландів Дункан Лоренс з шансом на перемогу 20%, передають Патріоти України.

З першого рядка на другу опустився учасник від Росії Сергій Лазарєв (13%), після того, як він презентував свою пісню Scream.

Третє місце займає шведський виконавець Джон Лундвік з показником в 10%. Замикають п'ятірку претендентів на перемогу виконавці зі Швейцарії та Італії, які отримали 6% і 4% відповідно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...