"Биндеры идуть!": У відвідувачів московського супермаркету шок від товару з Києва, з вулиці "Адольфа Гітлера" (відео)

Соціальні мережі підірвала істерика, яку влаштував росіянин в супермаркеті Москви, побачивши обробну дошку з назвою місця виробника - проспект Степана Бандери в Києві.

Така топоніміка шокує "скрепних" росіян, не зважаючи на моральну підготовку кремлівської пропаганди

Відео зняв сам покупець на камеру свого мобільного телефону і опублікував в інтернеті, передають Патріоти України.

На кадрах москвич був вражений настільки, що терміново зажадав до себе старших адміністраторів і керівництво магазину, вимагаючи негайно усунути проблему. Житель Москви порівняв назву проспекту Степана Бандери з вулицею Гітлера і зажадав від супермаркету "привести торгівлю в порядок".

При цьому користувачі соціальних мереж кинулися знущатися над його істерикою на відео. "Ха... рашист прозрел в супермаркете мацквы, когда увидел разделочную доску с названием проспекта Степана Бандеры (Киев). Скоро по всей расее такие разделочные будут для рашистов", - пише користувач.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...