"Биндеры идуть!": У відвідувачів московського супермаркету шок від товару з Києва, з вулиці "Адольфа Гітлера" (відео)

Соціальні мережі підірвала істерика, яку влаштував росіянин в супермаркеті Москви, побачивши обробну дошку з назвою місця виробника - проспект Степана Бандери в Києві.

Така топоніміка шокує "скрепних" росіян, не зважаючи на моральну підготовку кремлівської пропаганди

Відео зняв сам покупець на камеру свого мобільного телефону і опублікував в інтернеті, передають Патріоти України.

На кадрах москвич був вражений настільки, що терміново зажадав до себе старших адміністраторів і керівництво магазину, вимагаючи негайно усунути проблему. Житель Москви порівняв назву проспекту Степана Бандери з вулицею Гітлера і зажадав від супермаркету "привести торгівлю в порядок".

При цьому користувачі соціальних мереж кинулися знущатися над його істерикою на відео. "Ха... рашист прозрел в супермаркете мацквы, когда увидел разделочную доску с названием проспекта Степана Бандеры (Киев). Скоро по всей расее такие разделочные будут для рашистов", - пише користувач.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Більше не блондинка: Аліна Гросу після розлучення зважилася на зміну іміджу

середа, 20 жовтень 2021, 23:30

Співачка любить привертати до себе увагу і епатувати публіку. "Как оказалось пара прожила вместе не больше полугода после роскошной свадьбе в Италии, где Алина поменяла 5 нарядов, а торжество обошлось родителям экс-супругов больше чем в 100 000 евро. П...

З архіву ПУ. Будьте здорові! Медики назвали п'ять продуктів, які потрібно їсти кожен день

середа, 20 жовтень 2021, 23:05

Їх вживання позитивно впливає на м'язову масу, що грає важливу роль для стану здоров'я. Медики розповіли про п'ять продуктів, які рекомендується включити в раціон жінкам, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Згідно твердженням медик...