Бити ворога по-новому: Як відбуваються наймасштабніші україно-американські навчання (відео)

Українські військові відпрацювали форсування водної перешкоди у ході багатонаціональних навчань "Rapid Trident-2018" у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині.

Подолання водної перешкоди проводилось в ході наступу механізованої роти, посиленої танковим взводом. Також бійці відпрацьовували десантування розвідгрупи спецпризначення в тил противника, евакуацію пораненого з поля бою за допомогою вертольота та проведення дезінфекції військової техніки, передають Патріоти України.

Оцінити перебіг навчання приїхало вище керівництво Збройних Сил України та країн учасників, а також представники дипломатичних відомств.

До маневрів залучено понад 350 одиниць техніки і 2200 військовослужбовців. Триватимуть до 15 вересня. Це наймасштабніші спільні сухопутні навчання українських військ спільно з підрозділами іноземних держав.

У ньому беруть участь військові підрозділи 10 країн-членів НАТО та 4 країн – партнерів альянсу, всього – 14 країн. А саме – Україна, США, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Канада, Литва, Молдова, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина. Також військовослужбовці багатонаціональної Литовсько-Польсько-Української бригади імені великого гетьмана Костянтина Острозького.

"Якщо у попередні роки на "Rapid Trident" відпрацьовували сценарій із стабілізації ситуації у регіоні, то цьогорічний сценарій – спільні дії у складі миротворчих коаліційних сил у випадку відбиття повномасштабної збройної агресії іншої держави", - зазначив співкерівник навчань з Українського боку заступник командувача військ оперативного командування "Схід" генерал-майор Едуард Москальов.

За його словами, "Rapid Trident" рятує життя українським військовим. Чимало українських бійців, пройшовши навчання, згодом впевненіше себе почували виконуючи завдання в зоні АТО/ ООС. Під час навчань використовується система Miles, яка дозволяє імітувати ураження особового складу та техніки. Це виробляє у бійців навички бути більш обережними, та не підставлятись під вогонь противника.

"Мені надзвичайно приємно за те, який величезний поступ Збройних Сил України у досягненні взаємосумісності і стандартів НАТО. Я певна, що це саме той шлях, яким ми будемо йти разом з вами...", - підкреслила Комадувач Сухопутних військ Національної гвардії США штат Каліфорнія бригадний генерал Келлі Фішер.

Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...