А в КПІ Ірина Троснікова разом із колегою розробили і випробовували надміцну кераміку, з якої можна виготовляти промислові ножі, бронежилети і навіть елементи до космічних ракет.
Томати, соки, молоко, десерти – українські вчені в лабораторії Харківського національного університету харчування і торгівлі придумали як закапсулувати що завгодно. І якщо раніше так виглядали продукти хіба для космонавтів, нині все це можна побачити просто у супермаркеті.
Над винаходом працювали з десяток років, ще кілька знадобилося аби запустити продукцію у виробництво. Нині на заводі виробляють капсуловану їжу і тоннами відправляють на експорт – в Іспанію, Болгарію, Ізраїль, США. В Україні такої їжі поки небагато – люди не вірять, що у капсулах може бути така ж поживна і калорійна їжа, як і традиційна.
Тим часом, усі наші сьогоднішні героїні переконані – час традиційних гендерних понять про професію минув. Нині жінка у будь-якій галузі може досягти найбільших висот.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...