Час Омеляна мститись за розорення багатомільярдної годівниці "фронтовиків": У Бальчуна закінчується контракт (відео)

У керівника "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна сьогодні, 5 червня, закінчується контракт, який він підписав рік тому.

Войцех Балчун і Володимир Омелян

Кабмін має вирішити, чи продовжувати його ще на рік. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН, повідомляють Патріоти України.

"Укрзалізниця" за час керування Балчуна запустила нові поїзди до Польщі й відкрила нові маршрути Україною, стабілізувала фінансовий стан та перейшла на прозорі закупівлі дизельного пального, розпочали структурні перетворення всередині самої компанії.

За рік роботи на чолі "Укрзалізниці" поляк Войцех Балчун устиг зробити багато важливих для компанії перетворень. Передовсім, уперше за останні кілька років, підприємство показало прибуток. Як мінімум, воно не демонструвало мільярдні збитки. Нині на рахунках "Укрзалізниці" - близько 6 млрд грн. Це гарний сигнал для кредиторів компанії, адже підприємство зможе вчасно розрахуватися з боргами.

Експерти вважають, що результати були б набагато кращі, якби не розпочався конфлікт із міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. Критичної точки конфлікт сягнув наприкінці січня цього року. У чвари між Омеляном і Балчуном утрутився прем'єр-міністр Володимир Гройсман. На засіданні Кабміну він публічно прочитав нотацію міністру і перевів "Укрзалізницю" з управляння Міністерства інфраструктури до Міністерства економіки. Володимир Омелян називав це рішення незаконним і обіцяв судитись із Кабміном. Щоправда, далі обіцянок справа не зрушила. Натомість на рівні свого міністерства створював різні перепони керівнику "Укрзалізниці". ТСН кілька разів зверталася за коментарем чиновника, але так його і не дочекалась.

Експерти кажуть, що результат роботи Балчуна був би вагоміший, аби не конфлікт із Омеляном.

Та попри скандали з ображеним міністром Омеляном, поляку вдалися значні реформи на залізниці. У 2017-й підприємство ввійшло з прибутками в понад 100 млн грн. А найближчі кілька тижнів буде запущено нові маршрути потягів до Європи.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...