Чекаємо на істерику у Москві: США передали українським ВПС п'ять літаків

У ВПС США підкреслили, що розміщення KC-135 в Україні відповідає вимогам оперативного підготування та дозволить підвищити безпеку і стабільність в регіоні.

Відразу п'ять літаків - заправників Boeing KC-135 Stratotanker американських військово-повітряних сил і близько 150 членів екіпажів і співробітників наземної підтримки прибули до Львова. Про це йдеться в повідомленні на сайті командування американських ВПС в Європі і Африці, передають Патріоти України.
При цьому відомо, що перші три літаки з авіабаз в США і Великобританії прибули до міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького першого числа поточного місяця. Ще два прибули в Україну 2-го і 7 червня. У період з 4-го по 16 червня американські військовослужбовці будуть дозаправляти в повітрі військову авіацію, яка бере участь в міжнародних навчаннях у Польщі.
«Розміщення в Україні літаків-заправників є частиною стратегії США щодо захисту європейських союзників, зміцненню безпеки в Східній Європі і підвищенню рівня військового взаєморозуміння», - сказано в повідомленні.
Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...