Чекаємо на істерику у Москві: США передали українським ВПС п'ять літаків

У ВПС США підкреслили, що розміщення KC-135 в Україні відповідає вимогам оперативного підготування та дозволить підвищити безпеку і стабільність в регіоні.

Відразу п'ять літаків - заправників Boeing KC-135 Stratotanker американських військово-повітряних сил і близько 150 членів екіпажів і співробітників наземної підтримки прибули до Львова. Про це йдеться в повідомленні на сайті командування американських ВПС в Європі і Африці, передають Патріоти України.
При цьому відомо, що перші три літаки з авіабаз в США і Великобританії прибули до міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького першого числа поточного місяця. Ще два прибули в Україну 2-го і 7 червня. У період з 4-го по 16 червня американські військовослужбовці будуть дозаправляти в повітрі військову авіацію, яка бере участь в міжнародних навчаннях у Польщі.
«Розміщення в Україні літаків-заправників є частиною стратегії США щодо захисту європейських союзників, зміцненню безпеки в Східній Європі і підвищенню рівня військового взаєморозуміння», - сказано в повідомленні.
Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...