​"Чекісти" Путіна намагалась зіпсувати ставлення США до України, - Washington Post

Окрім втручань в американські вибори головне управління Генштабу Росії (раніше ГРУ) намагалося змінити ставлення Конгресу США до України.

У лютому 2015 року понад десяти американських сенаторів отримали електронного листа від людини, яка нібито перебувала групі під назвою "Патріоти України". В електронному листі містилося посилання на петицію, яка закликала "зберегти" Україну, чий прозахідний уряд бореться з проросійськими сепаратистами, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post.

Лист був написаний на поганому англійському і починався зі слів: "Сенатори і конгресмени США! Сьогодні ситуація в Україні вкрай погана. Україна у війні... Рівень корупції в ЗС України високий. Високопоставлений офіцер продає зброю терористам".

Сенаторів, які були обрані, судячи з усього, за алфавітом, закликали послати "досвідчених фахівців США та НАТО" на Україну і замінити ними українських офіцерів. Далі виражалася впевненість, що сенатори зможуть змінити позицію Білого дому, Пентагону і Держдепартаменту.

Зміст листа з петицією, яке стало відомо газеті завдяки одній із західних розвідок, не вплинула на позицію Конгресу, стверджує WP.

Це перша відома спроба ГРУ вплинути на американських політиків, кажуть джерела газети в західній спецслужбі. За даними видання, за листами стояла військова частина №54777, або 72-й окремий центр спеціальної служби. За інформацією співрозмовників газети, саме з цієї військової частини координуються подібні атаки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...