Через халатність лікарів літня українка провела 9 років у повній ізоляції

Жінка більше 9 років проживала в окремій палаті, бо нібито являлась носієм небезпечної хвороби.

В мережі з’явилася шокуюча інформація про жінку, яка через помилку лікарів провела дев’ять років фактично в ув’язненні, передають Патріоти України з посиланням на ProZak.

Літня жінка більше 9 років проживала в окремій палаті, бо нібито являлась носієм небезпечної хвороби черевного тифу. В цій палаті, окрім старого ліжка і пластикової бочки з написом "Брудна білизна", більше нічого не було.

Повідомляється, що під час перевірки закладу регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого з прав людини у Закарпатській області Олег Григор’єв засумнівався, що жінку перевіряли лікарі і брали в неї аналізи.

Секретаріат з прав людини зробив запит, щоб місцевий психдиспансер зробив бактеріологічний посів у жінки і повідомив про результати. "І ось надійшла відповідь - результат посівів негативний. Тобто, у жінки черевного тифу немає і вона даремно була 9 років ізольованою у страшній кімнаті. Дев'ять страшних років, які не повернути", - зазначають у виданні.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Вибори Путіна": На Росії вже підраховують явку виборців

субота, 24 лютий 2018, 17:54

До дня «виборів Путіна» ще трохи менше місяця, проте, найбільш нетерплячі виборчі комісії вже перенеслися в майбутнє, і рахують явку на уявному волевиявленні. На сайті виборчої комісії Тульської області опублікували інформацію про явку на майбутніх виб...

На Івано-Франківщині випав чорний сніг (відео)

субота, 24 лютий 2018, 14:28

Місцеві жителі ініціювали створення незалежної екологічної комісії, яка проведе перевірки, дослідження і аналізи на території всіх населених пунктів, де спостерігалися подібні опади. У місті Бурштин Івано-Франківської області випав сніг темного кольору...