Через халатність лікарів літня українка провела 9 років у повній ізоляції

Жінка більше 9 років проживала в окремій палаті, бо нібито являлась носієм небезпечної хвороби.

В мережі з’явилася шокуюча інформація про жінку, яка через помилку лікарів провела дев’ять років фактично в ув’язненні, передають Патріоти України з посиланням на ProZak.

Літня жінка більше 9 років проживала в окремій палаті, бо нібито являлась носієм небезпечної хвороби черевного тифу. В цій палаті, окрім старого ліжка і пластикової бочки з написом "Брудна білизна", більше нічого не було.

Повідомляється, що під час перевірки закладу регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого з прав людини у Закарпатській області Олег Григор’єв засумнівався, що жінку перевіряли лікарі і брали в неї аналізи.

Секретаріат з прав людини зробив запит, щоб місцевий психдиспансер зробив бактеріологічний посів у жінки і повідомив про результати. "І ось надійшла відповідь - результат посівів негативний. Тобто, у жінки черевного тифу немає і вона даремно була 9 років ізольованою у страшній кімнаті. Дев'ять страшних років, які не повернути", - зазначають у виданні.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Мешканців Камчатки налякав "волохатий монстр" з океану (фото, відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:30

На узбережжі місцева жителька знайшла велику істоту, викинуту на берег і покриту подобою вовни. Пізніше знімки потрапили в місцеву лабораторію морських ссавців.Там пояснили, що глобстери (непізнані органічні останки, які викидає на берег) найчастіше ви...

Хіти тижня. "Молода вовчиця": 70-річна киянка підкорила своїм способом життя (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:00

Вона не пропускає ні одне запрошення на вечірку або тусовку. 70-річна киянка Олена Вовк розповіла про своє яскраве життя, перебуваючи на пенсії, і про те, як примудряється в свої роки так "запалювати", передають Патріоти України. Її чоловік помер 15 ро...