Через халатність лікарів літня українка провела 9 років у повній ізоляції

Жінка більше 9 років проживала в окремій палаті, бо нібито являлась носієм небезпечної хвороби.

В мережі з’явилася шокуюча інформація про жінку, яка через помилку лікарів провела дев’ять років фактично в ув’язненні, передають Патріоти України з посиланням на ProZak.

Літня жінка більше 9 років проживала в окремій палаті, бо нібито являлась носієм небезпечної хвороби черевного тифу. В цій палаті, окрім старого ліжка і пластикової бочки з написом "Брудна білизна", більше нічого не було.

Повідомляється, що під час перевірки закладу регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого з прав людини у Закарпатській області Олег Григор’єв засумнівався, що жінку перевіряли лікарі і брали в неї аналізи.

Секретаріат з прав людини зробив запит, щоб місцевий психдиспансер зробив бактеріологічний посів у жінки і повідомив про результати. "І ось надійшла відповідь - результат посівів негативний. Тобто, у жінки черевного тифу немає і вона даремно була 9 років ізольованою у страшній кімнаті. Дев'ять страшних років, які не повернути", - зазначають у виданні.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Досягнуто критична межа. Вони реально намагалися не допустити президента на саміт НАТО. Ми цього не забудемо", - посол України в НАТО

субота, 21 липень 2018, 22:26

Угорські дипломати готували пропозиції своєму політичному керівництву по використанню НАТО як майданчика для зведення рахунків з Києвом, а також намагалися не допустити президента України Петра Порошенка на Саміт Альянсу. Те, що угорці не блокували зас...

"Думаю, Росія погано закінчить. Навіть якщо Путіна хтось замінить", - американський історик

субота, 21 липень 2018, 22:15

Стенфордський історик Ніл Фергюсон негативно висловився про довгострокові перспективи Росії, незважаючи на політичну стабільність путінського режиму. "Думаю, Росія погано закінчить. Навіть якщо Путіна хтось замінить, це буде аналогічний лідер", - зазна...