Через паспорт "ДНР" на роботу не взяли, горілку не продали: "Валіть звідси, з Москви. Від вас тільки одні проблеми", - підданий "молодої республіки" (відео)

У мережі з'явився ролик з розповіддю жителя окупованого Донецька про поїздку до Росії з так званим "паспортом "ДНР".

На кадрах чоловік розповідає, що цей папірець приніс йому та його колегам лише одні проблеми. Відео розповіді донеччанина опублікували в соціальних мережах, передають Патріоти України.

За словами чоловіка, він з друзями вирушив у квітні 2018 року до Москви на заробітки. "Ми думали буде все просто, але виявилося не просто. Ми приїхали до Москви влаштовуватися на роботу та у нас попросили паспорти. Паспорти у нас були "денерівські" Нас, звичайно, на роботу не взяли", – зауважив оповідач, що представився Толіком.

Також житель окупованого Донбасу розповів, що одного разу їм через "паспорт "ДНР" відмовилися навіть продавати алкоголь. "І був такий випадок. З друзями пішли у магазин, хотіли взяти горілки випити. А з нами був товариш йому 24 роки, а на вигляд – 19. І продавщиця попросила у нього паспорт. Він показав їй "паспорт "ДНР". Вона не продала нам нічого та сказала: "Валіть звідси з Москви. Від вас тільки одні проблеми", – скаржиться він.

У підсумку, продовжує Толік, вони все ж знайшли роботу, попрацювали трохи, але заплатили їм копійки, натомість місцевим бригадам виплатили все повністю, "до копієчки". "Ну й ми поїхали додому. На вокзалі доколупались до нас менти, нас було п'ятеро, один житель Маріуполя, ну, а ми всі – з Донецька. Той, що житель Маріуполя, його відпустили відразу, ну, а нам почали колупати мізки, потім попросили трохи грошей. Ми їм скинулися по дві тисячі. І вони нас відпустили". – підсумував власник папірця під назвою "паспорт "ДНР".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...