У м. Калинівка Вінницької області між ветераном АТО і декількома іноземцями виник конфлікт через українську мову. За словами учасника націоналістичної організації "С14" Сергія Мазура, грузини-власники місцевого кафе побили екс-учасника бойових дій і зламали йому мобільний телефон. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"У м. Калинівка грузини з кафе "Міміно" не звикли жити за законом, нахабно поводяться, тримають частину міста в страху. Цього разу вирішили докопатися до бійця АТО через українську мову. Дійшло до побиття ветерана і зламаного телефону", - написав Мазур.
Він розповів, що наступного дня після інциденту група учасників різних націоналістичних організацій прийшла до грузинів "поспілкуватися".
"Результат зустрічі - вибачення і новий мобільний. Не очікували іноземці, що за одного українця заступляться кілька десятків", - написав Мазур.
Зазначимо, що в коментарях до його посту висловили альтернативну версію події. За словами Віктора Мельничука, екс-учасника АТО ніхто не бив і телефон йому не ламав, а призвідником інциденту був саме українець.
"До грузина приїхав його 17-річний син з Грузії, і ваш боєць АТО докопався до малого через те, що він говорить російською, а не українською. Але української він просто не знає", - розповів Мельничук.
Він стверджує, що конфлікт почався ще у телефонній розмові: син подзвонив своєму знайомому, але замість нього трубку взяв АТОвець.
"Він почав "грузити" малого, при цьому погрожуючи йому, типу такий-сякий, де знаходишся, зараз приїду і розповім, як треба розмовляти. Малий розповів батькові, що йому погрожує якийсь мужик і вимагає зустрічі", - написав свою версію сварки Мельничук.
Далі, за його словами, вночі після конфлікту хлопцеві з Грузії зателефонував невідомий номер. Слухавку підняв його батько і попросив не чіпати сина, запитавши, яке право хтось має вчити його, як розмовляти.
"Після цієї розмови батько дізнався, хто погрожував синові, і через пару днів випадково зустрівши його біля магазину, пояснив, що малий не знає української. Попросив, щоб його більше не чіпали, при цьому жодної бійки не було. Потисли один одному руки і розійшлися" , - написав Мельничук.
Однак наступного дня після розмови екс-боєць АТО разом із невідомими людьми нібито заявилися до грузинів і почали вимагати, щоб перед ними вибачилися і заплатили за мобільний, який ніхто не ламав.
"Ніхто вибачення не просив і ніякий телефон не купував і не купуватиме, оскільки його ніхто не бив", - резюмував події Віктор Мельничук.
Зазначимо також, що його версію у коментарях до посту не підтримали, проте були ті, хто дотримувалися варіанту Сергія Мазура.
Крім того, за словами учасників "С14", Віктор Мельничук, який відстоює іншу позицію в конфлікті, зневажливо ставиться до учасників бойових дій на Донбасі і вважає це "громадянською війною на Сході".
Також у мережі оприлюднили відео суперечки між сім'єю грузинів і захисниками ветерана.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...