Чергове "перемир'я" на Донбасі: На цей раз "хлібне"

Учасники контактної групи по Україні домовилися про перемир'я на час збирання врожаю.

У Мінську затвердили хлібне перемир'я на Донбасі

Тристороння контактна група по врегулюванню конфлікту в Україні підтримала звернення рад Донецької і Луганської областей встановити перемир'я на час збирання врожаю на Донбасі, так званого хлібного перемир'я, з 24 червня.

Про це повідомила у своєму Facebook прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передають Патріоти України.

В економічній підгрупі була продовжена робота по забезпеченню життєдіяльності інфраструктури Донбасу.

Також прес-секретар повпреда так званої ДНР Дениса Пушилін Денис Володимирович Вікторія Талакіна в Facebook повідомила, що учасники контактної групи підтримали ідею перемир'я з півночі 24 червня. За її інформацією, режим тиші повинен тривати до 31 серпня. Талакіна зазначила, що учасники переговорів висловили надію, що перемир'я буде продовжено і далі.

"Ініціатива, звичайно ж, отримала підтримку на рівні тристоронньої контактної групи. Учасники зобов'язалися донести її до свого політичного керівництва ", - заявив Мартін Сайдік, спецпредставник ОБСЄ в тристоронньої контактній групі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...