І це при тому, що раніше завжди засновником міста вважався Володимир Мономах, в радянські часи навіть бучно святкувалося 850-ліття міста, пише поліцтичний експерт Олександр Палій на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Ця історія дуже схожа з історією Московської церкви, 500-ліття якої помпезно святкувалося в СРСР в 1948 році. А тепер московити на білому глазу розповідають про "тисячолітні скрепи", так ніби за 70 років минуло 500.
Але однозначно інше - місто Володимир на землі фіно-угорського племені меря заснував справді український князь.
Доказом є саме ім'я міста. Аж до кінця 17 століття на всіх мапах місто називається по-українськи "Володимир". Приміром, на карті Сигізмунда Герберштейна, 1546 р.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...