І це при тому, що раніше завжди засновником міста вважався Володимир Мономах, в радянські часи навіть бучно святкувалося 850-ліття міста, пише поліцтичний експерт Олександр Палій на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Ця історія дуже схожа з історією Московської церкви, 500-ліття якої помпезно святкувалося в СРСР в 1948 році. А тепер московити на білому глазу розповідають про "тисячолітні скрепи", так ніби за 70 років минуло 500.
Але однозначно інше - місто Володимир на землі фіно-угорського племені меря заснував справді український князь.
Доказом є саме ім'я міста. Аж до кінця 17 століття на всіх мапах місто називається по-українськи "Володимир". Приміром, на карті Сигізмунда Герберштейна, 1546 р.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...