Черговий регіон України наклав "табу" на російську мову

Публічне використання російськомовного культурного продукту в Тернопільській області заборонено до повного припинення російської окупації українських територій.

Відповідне рішення було прийняте Тернопільською обласною радою 6 листопада, повідомляє прес-служба ради, передають Патріоти України.

"Обласна рада вирішила встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Тернопільської області до моменту повного припинення окупації території України", – ідеться в повідомленні.

Також депутати вирішили оголосити 2019-й у Тернопільській області роком Організації українських націоналістів.

18 вересня аналогічне рішення ухвалила Львівська облрада, а 25 жовтня – Житомирська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...