Четверо народних депутатів не відвідали жодного засідання Верховної Ради впродовж 6-ї сесії

До четвірки прогульників потрапили Дмитро Добкін (Опоблок), Євген Бакулін (Опоблок), Сергій Клюєв та Олександр Онищенко (позафракційні).

Про це йдеться у прес-релізі Комітету виборців України, який в рамках проекту "Дослівно" проаналізував відвідування депутатами засідань парламенту протягом 6-ї сесії, передають Патріоти України.

Серед 10-ти депутатів, які відвідали найменше засідань Верховної Ради, за даними письмової реєстрації:

1. Євген Бакулін ("Опозиційний блок"), який не відвідав жодного засідання із 65.

2. Дмитро Добкін ("Опоблок"), який також був відсутній на всіх засіданнях.

3. Сергій Клюєв (позафракційний) не відвідав жодного засідання.

4. Олександр Онищенко (позафракційний) був відсутнім на всіх засіданнях.

5. Дмитро Ярош (позафракційний) відвідав лише 2 засідання.

6. Семен Семенченко ("Об’єднання "Самопоміч") відвідав 3 засідання.

7. В’ячеслав Богуслаєв (група "Воля народу") відвідав 4 засідання.

8. Михайло Добкін ("Опоблок") відвідав 5 засідань.

9. Костянтин Жеваго (позафракційний) відвідав 9 засідань.

10. Андрій Білецький (позафракційний) також відвідав 9 засідань.

При цьому в КВУ зазначили, що інформація про відвідування деяких із вищевказаних депутатів суттєво відрізняється за даними письмової та електронної реєстрацій. Наприклад, Дмитро Добкін не відвідав жодного засідання Верховної Ради за даними письмової реєстрації, але за даними електронної був присутній на 42 засіданнях.

Те ж саме стосується й Семенченка, який, за даними письмової реєстрації, відвідав три засідання, а за даними електронної – 22.

Подібна диспропорція й у Михайла Добкіна та Жеваго.

"Окрім письмової реєстрації, в парламенті також існує механізм електронної реєстрації, і часто їх дані можуть не співпадати. Однак саме письмова реєстрація є визначальною. По-перше, часто можна спостерігати, як низка депутатів не лише голосують чужими картками, але й реєструють своїх колег-парламентаріїв у той час, як вони фізично відсутні у приміщенні під куполом. По-друге, саме дані письмової, а не електронної реєстрації, відповідно до Регламенту Верховної Ради України, є підставою для нарахування виплат народному депутату, тому їх варто розглядати першочергово", - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Загалом упродовж 6-ї сесії, що тривала з 7 лютого по 14 липня, відбулося 65 засідань парламенту.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...