"Чоловік в формі поліцейського витяг з машини водія іншої машини і на очах у дружини та 2 -х малолітніх дітей почав бити зі словами "тобі кінець", - блогер про безчинства у Дніпрі

"Навіщо я сплачую податки, з яких фінансується поліція та ін. силові структури, якщо я у власному будинку, на вулиці.. чую постріли з направлених на мене автоматів!?"

Фото: Христина Головачова/Facebook

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Христина Головачова, передають Патріоти України.

"Годину тому по вулиці Володі Дубініна, м. Дніпро, чоловік з цієї машини, в формі поліцейського витяг з машини водія іншої машини і на очах у дружини та 2 -х малолітніх дітей почав бити зі словами "тобі кінець". На шум почали вибігати люди з сусідніх будинків. Тут, з інкасаторської машини вискочив другий чоловік з автоматом і почав стріляти. Зробив 4 постріли з автомата калашникова.
Навкруги були прості громадяни, діти...

На мій крик, вони зупинились на мить відволіклись від бійки, тоді чоловік, якого били зміг встати. Але "інкасатор" знов почав його бити.

Коли до чоловіка підбігла жінка і почала їх вмовляти відпустити його, зібрались люди. Ми почали вимагати викликати поліцію. Але, всі "інкасатори" вскочили в машину, закрились там. Ми перегородили їм дорогу і просили перехожих людей викликати поліцію (бо вибігали з дворів без телефонів). Бо бачили, що машина збиралась поїхати. Коли в машині зрозуміли, що ми їх не відпустимо, вони почали робити щось з реєстратором...

Від постраждалого такі пояснення: Машина зупинилась, пропускала пішохода, ззаду доганяє інкасатор і починає щімити машину з різних боків, потім обганяє і різко гальмує перед машиною. Вилітіє інкасатор-злочинець, витягує з машини чоловіка і починає бити..

Що було далі, я написала.."

"Що буде далі? Навіщо я сплачую податки, з яких фінансується поліція та ін. силові структури, якщо я у власному будинку, на вулиці.. чую постріли, направлених на мене автоматів!?," - обурюється жінка.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...