"Чоловікові машину купити, паркан поставити, зуби": У Росії родичі вбитого найманця ПВК "Вагнера" влаштували скандал через "компенсацію"

В Росії родичі одного з найманців так званої ПВК "Вагнера", який загинув в Сирії, судяться через грошову компенсацію за його смерть.

Як стверджують батьки, за загиблого 28 вересня 2017 року в провінції Хомс Андрія Литвинова їм мали виплатити 5 мільйонів рублів. Ці гроші, разом з переданим з Сирії тілом найманця, отримала його дружина, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Через 40 днів після загибелі сина, його батьки прийшли до невістки і попросили дати їм один мільйон з суми компенсації. "Чоловікові машину купити, паркан поставити, зуби нам вставити, а те, що залишилося, покласти на рахунок дочки від першого шлюбу до її повноліття", - пояснює Надія Литвинова, мати Андрія, навіщо їм були потрібні ці гроші. Але вдова, за словами батьків, відповіла їм: "Ви вже старі, вам жити залишилося мало, навіщо вам гроші".

Спроби домовитися між родичами результату не дали. "У нас завжди були добрі стосунки, але ці п'ять мільйонів ніби їй по голові вдарили! Відразу ми чужі стали, - скаржиться Надія Литвинова. - Я в це Молькіно (тренувальна база ПВК "Вагнер", - ред.) кілька разів дзвонила. Поскаржилася, що ми не отримали компенсацію. Вони передзвонили, уточнили, як таке могло статися. Я їм кажу, що невістка забрала все собі, а батькам каже "фак ю".

У квітні Надія і Віктор Литвинова подали позов в Чесменський районний суд з вимогою включити 5 мільйонів від ПВК "Вагнера" в загальну спадкову масу, яка підлягає розподілу між спадкоємцями загиблого.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...