Чому досі не сидять? - "Укрзалізниця" хотіла "розпиляти" 9,5 млрд грн на гілку Київ-аеропорт "Бориспіль"

"Повітряний експрес" хотіли побудувати за 10 млрд грн. Від Києва до Борисполя.

На будівництві залізниці від Києва до аеропорту "Бориспіль" хотіли привласнити 9,5 млрд грн.

"Грабували "Укрзалізницю" безбожно. "Повітряний експрес" хотіли побудувати за 10 млрд грн. Від Києва до Борисполя. Я пообіцяв, що до 1 грудня ми здамо поїзд в український Бориспіль. Знаєте, скільки він буде коштувати? 570 млн грн. 9,5 млрд хтось хотів собі "приклеїти" і залишити собі. Хіба це державний підхід - так будувати? У нас ніякої залізної дороги не вистачить на такі фокуси. Тому робимо, і робимо чесно. Проблеми є, ми їх за день не вирішимо" , - сказав Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передають Патріоти України.

Розроблений ПАТ "Укрзалізниця" проект нової залізничної лінії Кабмін схвалив в лютому 2018 року. Згідно з документом, її прокладуть від станції Київ-Пасажирський через станцію Видубичі до терміналу D аеропорту Бориспіль. Планується, що поїздка триватиме 35 хвилин. Гройсман заявляв, що вартість квитка буде 80-120 грн.

Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...