"Чому Онуфрій так боїться писати листа Путіну", - нардеп

Президент України попросив предстоятеля УПЦ МП Онуфрія звернутися до Путіна задля звільнення українських моряків.

Стосовно цього на своїй сторінці у Facebook висловився народний депутат, представник уряду у Верховній Раді Вадим Денисенко, передають Патріоти України.

"Порошенко попросив Онуфрія попросити Путіна відпустити наших незаконно затриманих моряків. І це призвело до глобальної ломки в мізках лаврських попів. Просто так попросити Путіна?

Онуфрій, будучи не дуже освіченим, але дуже дисциплінованим солдафоном, просто не розуміє, як він це зробить. Далі його наближені починають мислити наступним чином: Порошенко нас підставив, і треба щось робити. Попросити, може й можна, але якщо Путін нас пошле, ми програємо. Якщо Путін випустить моряків, а це майже нереально, нам скажуть, попросіть ще й за Сенцова, Кольченка і ще сотню політв‘язнів. Тому єдине, що ми можемо зробити - це розказати своїм вірним, що війну розпочала Україна, а відтак всі біди від нинішньої влади.

А щодо листа Путіну, то його напишуть, але так, щоб Путін навіть не подумав когось звільняти."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...