Такого висновку дійшли вчені Джеймс Феррел і Сяньчжуй Чен зі Стенфордського університету в США. За їхніми словами, ця речовина запускає "триггерну хвилю", або ланцюгову реакцію, яка поступово зачіпає інші ділянки клітини, вивільняючи там такі сами "сигнали", передають Патріоти України.
Крім того, після смерті однієї клітини цей процес продовжиться і на сусідніх клітинах. За словами вчених, "триггерна хвиля" поширюватиметься доти, доки в організмі не закінчиться "сигнал смерті", тобто до його повної загибелі.
Швидкість цієї "хвилі" учені назвали швидкістю клітинної смерті, яка становить 30 мікрометрів на хвилину (1,8 міліметрів на годину).
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...