ЧС - 2018: "Як Україна програла інформаційну війну", - дипломат

Сьогодні будь-який об'єктивний оглядач, який хоча б іноді заглядає у міжнародний інформаційний простір, погодиться з тим, що Україна вже програла свій інформаційний двобій з підступним агресором.

Олег Бєлоколос

Про це у своєму блозі пише дипломат, експерт платформи "Майдан закордонних справ" Олег Бєлоколос, передають Патріоти України.

"Те, що Україна втрачає імпульс Революції Гідності та програє Росії інформаційну війну, було зрозуміло ще на початку 2017 року.

Однак, сьогодні будь-який об'єктивний оглядач, який хоча б іноді заглядає у міжнародний інформаційний простір, погодиться з тим, що Україна вже програла свій інформаційний двобій з підступним агресором.

Слід чесно визнати, що попри значні зусилля українського громадянського суспільства та велике сприяння з боку наших симпатиків за кордоном, події навколо Чемпіонату світу з футболу в Росії однозначно підтвердили цей невтішний результат. Не допомогли навіть чисельні нагадування активістів, парламентарів та громадських діячів про те, що Росія грубо порушує не лише міжнародне право, а й гуманістичні цінності ФІФА.

Та чи могло б бути інакше на тлі продовження Україною торгівлі з Росією та підтримання з нею дипломатичних відносин?

Однак, залишається інше питання: чи вже виграла цю війну Росія? Вочевидь, наразі ні. Адже ефект від мундіалю не триватиме довго, а наявна інформація свідчить про наміри Кремля щодо подальшого "закручування гайок" стосовно населення країни і опозиції, що неодмінно не пройде поза увагою світової спільноти.

І хоча дехто у світі сьогодні все ще перебуває в добровільному полоні ілюзій і таким чином мовчазно погоджується з порушеннями прав людини в Росії, пробудження рано чи пізно настане і неодмінно поверне до дійсності тих, хто сьогодні воліє ховатися за зручними гаслами про "громадянський конфлікт в Україні"."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...