Чи застосує Росія ядерну зброю: Журналіст оцінив небезпеку

Захід ніколи не застосує ядерну зброю проти Росії, так само як і Росія ніколи не піде на такий крок, оскільки це "еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе".

Таку думку в інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський журналіст Леонід Радзіховський, передають Патріоти України.

Коментуючи висловлювання екс-директора ЦРУ Джона МакЛауліна про те, що РФ "більш готова застосувати ядерну зброю", ніж США, журналіст зауважив: "Я не знаю, звідки він це взяв. Можливо, Росія більш схильна, але директор ЦРУ міг би знати , що нуль, помножений на будь-яку цифру натурального ряду, дорівнює нулю. Навіть якщо Росія в мільйон разів більше схильна до застосування ядерної зброї, ніж Захід, то це означає нуль, помножений на мільйон, тобто нуль".

"Ядерну зброю ніколи не застосує Захід проти Росії, і ніколи не застосує Росія проти Заходу", - переконаний Радзіховський.

На його думку, цього не станеться "з простих і очевидних для всіх причин", а саме: "застосування ядерної зброї проти супротивника еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе. Ядерна зброя - це пістолет, що стріляє відразу в обидва кінці".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...