Чи застосує Росія ядерну зброю: Журналіст оцінив небезпеку

Захід ніколи не застосує ядерну зброю проти Росії, так само як і Росія ніколи не піде на такий крок, оскільки це "еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе".

Таку думку в інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський журналіст Леонід Радзіховський, передають Патріоти України.

Коментуючи висловлювання екс-директора ЦРУ Джона МакЛауліна про те, що РФ "більш готова застосувати ядерну зброю", ніж США, журналіст зауважив: "Я не знаю, звідки він це взяв. Можливо, Росія більш схильна, але директор ЦРУ міг би знати , що нуль, помножений на будь-яку цифру натурального ряду, дорівнює нулю. Навіть якщо Росія в мільйон разів більше схильна до застосування ядерної зброї, ніж Захід, то це означає нуль, помножений на мільйон, тобто нуль".

"Ядерну зброю ніколи не застосує Захід проти Росії, і ніколи не застосує Росія проти Заходу", - переконаний Радзіховський.

На його думку, цього не станеться "з простих і очевидних для всіх причин", а саме: "застосування ядерної зброї проти супротивника еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе. Ядерна зброя - це пістолет, що стріляє відразу в обидва кінці".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...