Чи засвоять урок? "Росіяни зрозуміють, що вторгнення в Україну не було в їх інтересах", - сенатор США

Усі члени НАТО погоджуються із необхідністю протистояти агресивним і незаконним діям Росії на світовій арені.

Роджер Вікер

Таку думку під час перебування в Канаді висловив член Сенату США від Республіканської партії Роджер Вікер, передають Патріоти України.

“Стосовно великих питань, то поміж усіх членів Альянсу є порозуміння. Усі згодні, що Росії треба дати відпір. Ми єдині у тому, що захопленню Східної України та Криму необхідно протистояти”, - відповів Вікер на запитання про розходження у поглядах членів НАТО.

Він наголосив, що Росія “повинна програти у цьому”. “США ще раз підкреслили свою відданість цій меті, коли минулого року погодилися постачати летальну зброю до України”, - зауважив сенатор.

Вікер також висловив сподівання, що росіяни з часом зрозуміють, що вторгнення до України не було в їх інтересах. “Сподіваюся, російський народ якось засвоїть урок, що вчинене було не в його інтересах", - сказав він і додав, що через покоління після того, того, як тіла загиблих повернулися з Афганістану до Росії, росіяни осягнули, що припустилися жахливої помилки, здійснивши вторгнення до Афганістану.

При цьому сенатор визнав, що “довести інформацію до Росії нині важко, адже Путін має практично повний контроль над медіа”.

“Все ж, якщо у певний момент часу російські матері та батьки зможуть вивчити цей урок, для самих росіян буде значно краще”, - підсумував Вікер.

Джерело: Укрінформ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...