Чи засвоять урок? "Росіяни зрозуміють, що вторгнення в Україну не було в їх інтересах", - сенатор США

Усі члени НАТО погоджуються із необхідністю протистояти агресивним і незаконним діям Росії на світовій арені.

Роджер Вікер

Таку думку під час перебування в Канаді висловив член Сенату США від Республіканської партії Роджер Вікер, передають Патріоти України.

“Стосовно великих питань, то поміж усіх членів Альянсу є порозуміння. Усі згодні, що Росії треба дати відпір. Ми єдині у тому, що захопленню Східної України та Криму необхідно протистояти”, - відповів Вікер на запитання про розходження у поглядах членів НАТО.

Він наголосив, що Росія “повинна програти у цьому”. “США ще раз підкреслили свою відданість цій меті, коли минулого року погодилися постачати летальну зброю до України”, - зауважив сенатор.

Вікер також висловив сподівання, що росіяни з часом зрозуміють, що вторгнення до України не було в їх інтересах. “Сподіваюся, російський народ якось засвоїть урок, що вчинене було не в його інтересах", - сказав він і додав, що через покоління після того, того, як тіла загиблих повернулися з Афганістану до Росії, росіяни осягнули, що припустилися жахливої помилки, здійснивши вторгнення до Афганістану.

При цьому сенатор визнав, що “довести інформацію до Росії нині важко, адже Путін має практично повний контроль над медіа”.

“Все ж, якщо у певний момент часу російські матері та батьки зможуть вивчити цей урок, для самих росіян буде значно краще”, - підсумував Вікер.

Джерело: Укрінформ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...