Дай, Боже, здоров'я: 93-річний український письменник - єдиний, хто зміг втекти з Освенцима. Виживших багато, а той, хто втік, - лише один (відео)

Вадим Якович Бойко — український письменник, прозаїк, в'язень Освенціма. Кавалер орденів «Вітчизняної війни» та «За мужність».

Вадима Яковича важко не помітити серед натовпу. Його сива довга борода, ясні як небо очі, чітко передають історію того 16-річного Вадика, який безсилий тікав від фашистів, передають Патріоти України.

У шістнадцять років був вивезений на роботи до «Третього Рейху». Здійснив шість втеч з нацистських тюрем та концентраційних таборів. Зазнав тортур у Краківському гестапо. Згодом усе пережите описав у своїх автобіографічних творах.

Пан Вадим й досі носить свій гефтлінгівський номер 131161, який набивали при потраплянні в концтабір.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Врятувати "рядового" Мадуро: До Венесуели прилетів багатозірковий російський генерал з сотнею воєнспеців та секретним вантажем

вівторок, 26 березень 2019, 0:35

У столиці Венесуели 23 березня з'явилася делегація високопоставлених військових РФ. Вдень у суботу, 23 березня, в повсталій Венесуелі помітили два літаки Збройних сил Росії - пасажирський Іл-62М і вантажний Ан-124. Приземлилися вони в Міжнародному аеро...

Хіти тижня. Маски скинуто? - Після об'єднання з Тарутою стає ясно, чому Герман так яро підтримала Тимошенко

вівторок, 26 березень 2019, 0:10

Після об'єднання лідера партії «ВО Батьківщина» Юлії Тимошенко і олігарха Сергія Тарути по-новому зазвучало інтерв'ю Ганни Герман «Комсомольской правде» ще від червня 2018 року, де вона покладає надії на Тимошенко і Януковича.