Дай, Боже, здоров'я: 93-річний український письменник - єдиний, хто зміг втекти з Освенцима. Виживших багато, а той, хто втік, - лише один (відео)

Вадим Якович Бойко — український письменник, прозаїк, в'язень Освенціма. Кавалер орденів «Вітчизняної війни» та «За мужність».

Вадима Яковича важко не помітити серед натовпу. Його сива довга борода, ясні як небо очі, чітко передають історію того 16-річного Вадика, який безсилий тікав від фашистів, передають Патріоти України.

У шістнадцять років був вивезений на роботи до «Третього Рейху». Здійснив шість втеч з нацистських тюрем та концентраційних таборів. Зазнав тортур у Краківському гестапо. Згодом усе пережите описав у своїх автобіографічних творах.

Пан Вадим й досі носить свій гефтлінгівський номер 131161, який набивали при потраплянні в концтабір.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

102-річну бабусю підозрюють у вбивстві 92-річної жінки

субота, 25 травень 2019, 12:16

У французькій комуні Шезі-Сюр-Марн мешканка будинку престарілих потрапила під підозру у вбивстві 92-річної сусідки. Підозрювана, що побажала зберегти анонімність, зізналася одній з доглядальниць, що "вбила людину". Працівниця центру знайшла мертву жерт...

Хіти тижня. Вражаючі кадри: На Майдані чистять Стелу Незалежності (фото, відео)

субота, 25 травень 2019, 11:30

У рамках соціальної акції Clean day у Києві взялись за чистку одного з символів міста – Стели Незалежності. Роботи триватимуть два, проте вже зараз можна побачити разючий контраст між "до" і "після". За словами представниці сервісної компанії "Інвайт" ...