Дає окупантам безкарно розстрілювати бійців ООС: Бутусов різко розкритикував командувача ОК "Схід" генерала Красноока

Його генеральська посада і звання - це не привілей, а додаткова відповідальність, яку в очах підлеглих треба виправдовувати щодня як мінімум в тих питаннях, які стосуються відсічі ворогу.

Бойовики різко посилили обстріли українських позицій на маріупольському напрямі, проте командувач ОК «Схід» Олександр Красноокий не тільки забороняє української артилерії давати відповідь вогонь, але і висловлює зауваження підлеглим йому підрозділам, які нібито беруть участь в перестрілках, - пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

«Противник резко усилил обстрелы украинских позиций, вчера вечером в районе Талаковки российские самоходные гаубицы «Гвоздика» выпустили более 100 снарядов 122 мм по нашему району обороны… К сожалению, любые ответные действия украинской артиллерии в данном районе запрещены строго, и ответный контрбатарейный огонь по врагу открыт не был», — повідомляє він.

Бутусов нагадав, що Красноок «на цій війні має честь всього лише бути одним з воїнів патріотичної і вмотивованою армії, і вести її в бій». «Его генеральская должность и звание — это не привилегия, а дополнительная ответственность, которую в глазах подчиненных надо оправдывать каждый день как минимум в тех вопросах, которые касаются отпора врагу. Народ Украины доверил генералу командовать людьми, составляющими элиту нашей нации, которые сражаясь на передовой, имеют огромный опыт и прекрасно понимают характер и сложности войны в условиях перемирия и Минских ограничений. Но наши воины защищают свою родную землю, и их мотивация не поддается сомнению, и эту мотивацию умный командир должен бережно поддерживать», — підкреслює він.

Журналіст порадив генералу поїхати в Талаківку і пожити пару днів в зоні обстрілу, щоб все стало на свої місця, а також повчитися слухати і розуміти своїх підлеглих, щоб не довелося шукати відповідальних за можливі втрати під Маріуполем.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...