Дайте Маші дозу "коксу": Українці дотепно відповіли на істерику МЗС Росії про необхідність надання статусу російській мові в Україні

У Росії зажадали від України надати російській мові «хоч якийсь статус», так як на ньому нібито розмовляє «більшість» українців.

Зокрема, з такою заявою, виступила офіційний речник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова, передають Патріоти України.

«На русском языке говорит большинство страны. На нем говорят руководители городов, представители правительства, журналисты, и не могут ему придать хоть какой-то статус в государстве, чья культура создавалась, в том числе, с использованием этого языка», — заявила Захарова.

При цьому вона не уточнила, чому в ситуації, коли в РФ, за даними останнього перепису, проживає понад 1,8 млн українців, в цій країні немає жодної української школи і окремого статусу для української мови.
Дана заява Захарової викликала бурхливу реакцію в соцмережах, де люди почали гадати, який же статус слід дати російській мові.

«Статус „языка оккупанта“ :)», — запропонував один з користувачів Twitter.

«Статус запрещенного)))», — запропонував інший.

Також в мережі пропонують присвоїти російській мові статус «матерного», «вражеского» і «лишнего».

Крім того, в мережі цікавляться, який статус у української мови «на России».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...