"Далеко йти": На Львівщині священник відмовився поховати жінку

​Отець належить до УГКЦ.

У с. Воля Якубова Дрогобицького району Львівської області місцевий священик відмовився поховати жінку. Про це у Facebook повідомив Андрій Долинюк, передають Патріоти України.

Чоловік стверджує, що померла літня жінка прожила важке життя: в неї на війні у Афганістані загинув син, вона до смерті утримувала хвору доньку. Місцевий мешканець стверджує, що померла допомагала людям та була релігійною.

Проте, коли жінка померла, священик відмовився здійснити обряд поховання, мотивуючи це тим, що йому далеко добиратись до помешкання селянки.

Чоловік стверджує, що священнику навіть пропонували гроші, проте він все ж не прийшов. Як йдеться, труну з померлою просто занесли у церкву, після чого без належного обряду – на кладовище. Чоловік стверджує, що священик належить до УГКЦ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...