"Деб*лы, б*я": "Лавров провалив місію вирішити "українське питання", - політолог

Спроби глави російського МЗС Сергія Лаврова обговорити під час зустрічі з європейськими лідерами «українське питання» в дусі ініціатив «провести референдум» на окупованому Донбасі не будуть мати ніякого результату.

Таку думку висловила український політолог Олеся Яхно-Білківська, передають Патріоти України.

За її словами, раніше під час переговорів Володимира Путіна і Дональда Трампа подібні російські ініціативи не знайшли відгуку - інтерв'ю спецпредставника США по Україні Курта Волкера більш ніж однозначно роз'яснює позицію США. Але різноманітні «гібридні спроби» з боку РФ і далі робляться - санкції працюють, а так хочеться втікти від відповідальності за злочини.

Відзначимо, що після особистих зустрічей з Макроном, Меркель, Путін вирішив нагадати європейським лідерам через своїх підданих про його прохання - натиснути разом на Україну в частині надання Донбасу особливого статусу після референдуму без відома Києва. В результаті глава МЗС РФ Лавров і глава Генштабу РФ Герасимов побували в Берліні і Парижі.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...