Деякі народні обранці покинули залу парламенту, коли президент заговорив про українську мову в Україні

Сьогодні президент України Петро Порошенко, виступаючи зі щорічним посланням до Верховної Ради, заявив про необхідність вживати ефективних заходів для зміцнення державного статусу української мови.

Під час свого виступу з трибуни Верховної Ради з посланням президент України Петро Порошенко звернув увагу, що деякі народні депутати покинули залу в той момент, коли він говорив про необхідність зміцнення статусу української мови в Україні, передають Патріоти України.

"Ми нарешті захищаємо і стверджуємо в країні українську мову – складову сили та успіху нашого народу. І далі ми будемо вживати ефективних заходів для зміцнення державного статусу української мови, посилення і розширення його в усіх сферах публічного життя", – підкреслив президент.

"Це дивно, я думаю, що під час саме твердої позиції стосовно української мови окремі народні депутати покинули залу", – зіронізував президент.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...