"Головний компонент — соціальний. Має бути стабільна робота, має бути стабільний дохід. Має бути житло, перспектива і якесь майбутнє. А якщо цього немає, то дуже складно визначитися: ця родина не хоче народжувати, чи вони не можуть мати дитину через інші обставини", — пояснив Камінський.
Він стверджує, що дуже велика соціальна складова присутня навіть у біологічному безплідді. Адже майже в кожній країні Європи є програми підтримки для сімей, які хочуть завести дитину. І там застосування допоміжних репродуктивних технологій оплачує держава.
"В Україні програма заохочення народжуваності була створена у 2005-2006 році і передбачала допомогу тим сім'ям, у яких немає дітей. Тоді на це виділялося 6,6 млн гривень. Вона й досі працює. Але кількість сімей, які зараз отримують цю допомогу, впала в кілька разів порівняно з 2005 роком", — підсумував професор.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...