"Головний компонент — соціальний. Має бути стабільна робота, має бути стабільний дохід. Має бути житло, перспектива і якесь майбутнє. А якщо цього немає, то дуже складно визначитися: ця родина не хоче народжувати, чи вони не можуть мати дитину через інші обставини", — пояснив Камінський.
Він стверджує, що дуже велика соціальна складова присутня навіть у біологічному безплідді. Адже майже в кожній країні Європи є програми підтримки для сімей, які хочуть завести дитину. І там застосування допоміжних репродуктивних технологій оплачує держава.
"В Україні програма заохочення народжуваності була створена у 2005-2006 році і передбачала допомогу тим сім'ям, у яких немає дітей. Тоді на це виділялося 6,6 млн гривень. Вона й досі працює. Але кількість сімей, які зараз отримують цю допомогу, впала в кілька разів порівняно з 2005 роком", — підсумував професор.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...