День Державного Прапора: У мережі показали вражаючі "українські" пейзажі Криму (фото)

Незважаючи на те, що в окупованому Криму державні українські прапори можна побачити нечасто, в пейзажах півострова поєднання жовтого і блакитного кольорів досить поширені.

Якщо уважно дивитися, то "український прапор" в Криму можна побачити в багатьох місцях: блакитне небо і море, жовті поля, пляжі і скелі, соняшники і навіть тварини - всі вони створюють необхідні поєднання, передають Патріоти України.

Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...