"Денег нет": Стало відомо про серйозні проблеми у бойовиків на Донбасі

У тимчасово окупованому Луганську бойовики змушують водіїв міняти українські номери автомобілів на номери терористичної організації "ЛНР".

Про це повідомили кілька співрозмовників на правах анонімності, передають Патріоти України з посиланням на LIGA.net.

Особливо це стосується підприємців. "Грошей немає, їх брати, мабуть, вже й ніде. Багато підприємств не працюють, треба ж хоч якось їм наповнювати "казну", - уточнив луганчанин Сергій, ім'я якого змінено в цілях безпеки.

Інше джерело додало, що "йому рекомендували" це зробити з 1 січня 2019 року. "Але поки я не збираюся нічого міняти. Мене цілком влаштовують українські номери. У місті багато машин з українськими номерами, є, звичайно, і російські, і ЛНР-вські. Нехай вони краще дороги розчистять не тільки в центрі міста", - наголосив він.

Він уточнив, що вчора кілька маршруток зупинили на кілька годин роботу через нечищені дороги в місті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...