В Україні в середньому, згідно з даними НБУ, люди отримують за 12-місячні внески дохід у розмірі 15,5% у гривні й 3,7% — у доларах. Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL, передають Патріоти України.
Якщо розмір вкладу — приблизно 1,1 млн грн, то щомісячний заробіток за нього може становити до 15,5 тис. грн. Це менше, ніж ще декілька років тому, але значно більше, ніж у середньому в Європі. У країнах Європейського Союзу в кращому випадку на депозитах заробляють декілька відсотків. Там — це інструмент збереження заощаджень, а не заробітку.
Ставки в доларах — значно менші. Причин для цього декілька. По-перше, долар міцніший, його зростання у відношенні до гривні перевищує інфляцію. Водночас вартість гривні тільки знижується. По-друге, кредити у доларах українці частіше не повертають, тому банки неохоче беруть валютні вклади. Якщо валютні кредити не повернуть, ресурсу для повернення доларових депозитів може не виявитися.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...