В Україні в середньому, згідно з даними НБУ, люди отримують за 12-місячні внески дохід у розмірі 15,5% у гривні й 3,7% — у доларах. Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL, передають Патріоти України.
Якщо розмір вкладу — приблизно 1,1 млн грн, то щомісячний заробіток за нього може становити до 15,5 тис. грн. Це менше, ніж ще декілька років тому, але значно більше, ніж у середньому в Європі. У країнах Європейського Союзу в кращому випадку на депозитах заробляють декілька відсотків. Там — це інструмент збереження заощаджень, а не заробітку.
Ставки в доларах — значно менші. Причин для цього декілька. По-перше, долар міцніший, його зростання у відношенні до гривні перевищує інфляцію. Водночас вартість гривні тільки знижується. По-друге, кредити у доларах українці частіше не повертають, тому банки неохоче беруть валютні вклади. Якщо валютні кредити не повернуть, ресурсу для повернення доларових депозитів може не виявитися.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...